PRZEJD DO TRECI
 

Aktualności

Świąteczna Paczka Samorządowa

paczusie

 

Od wielu lat Gmina Jedlina-Zdrój jest organizatorem Świątecznej Paczki Samorządowej. W tym szczególnym okresie przedświątecznym każdy z Nas może przyczynić się do wsparcia osób będących w niedostatku czy innej sytuacji trudnej powodującej niemożność prawidłowego funkcjonowania społecznego rodzin.

W tym roku planujemy objąć  paczką 3 gospodarstwa domowe, w tym dwie rodziny z małymi dziećmi i jedną całkowicie schorowaną , samotną nie posiadającą wstępnych i zstępnych ani żadnych krewnych osobę starszą.

  Niniejszym postem pragniemy zwrócić się do mieszkanców z propozycją  włączenia się w akcję, która wpisuje się na stałe w samorządowy kalendarz gminy Jedlina-Zdrój.

Paczka to pełen wachlarz asortymentu. Produkty spożywcze, konserwy, słodkości, art.kosmetyczne, chemiczne(w tym proszki do prania),małe AGD, zabawki – wszystko to czym chcecie Państwo podzielić się z rodzinami. Prosimy by darowane przedmioty/asortymenty były nowe, nieużywane.

Znamy też indywidualne niezbędne potrzeby tych rodzin. Jeżeli ktokolwiek z Państwa byłby zainteresowany indywidualnym spełnieniem marzeń rodzin prosimy o kontakt pod nr. 74 88 05 333.

Prosimy o zaangażowanie wszystkich ludzi dobrych serc.  Asortymenty można dostarczać do siedziby OPS w terminie do 13 grudnia w godzinach od 7:30do 15:30 od poniedziałku do piątku.      

Projekt i wykonanie INESA